Webové stránky www.herzig.cz slouží k přehledné prezentaci výrobků, zboží a služeb nabízených firmou Karel Herzig. Nejedná se o eshop, ceny a dostupnosti jsou orientační, odeslání objednávky slouží jako podklady pro vytvoření nabídky. Objednávka je závazná po osobní, telefonické nebo emailové komunikaci. Děkujeme

O nás

Herzig_drevovyroba_orezHerzig dřevovýroba je rodinná firma s tradicí od roku 1991, kdy ji založil Karel Herzig. Začínal sám a jak to tehdy u malých živnostníků bývalo běžné: v garáži a pouze s několika málo základními nástroji. „Měl jsem jenom svěrák,“ říká dnes s nadsázkou muž, který bez jakýchkoliv úvěrů, vždy jen za našetřené peníze, vybudoval úspěšnou rodinnou firmu. Ta dnes kromě jeho syna zaměstnává ještě další čtyři pracovníky. V roce 2018 přebírá vedení firmy Karel Herzig ml. s plány na rozšíření výroby, stavebními úpravami areálu a přípravou na předání pro další generaci. Více o naší firmě si můžete přečíst v článku Dřevařského magazínu nebo ve Znojemském deníku.

V areálu o ploše 7 500 m2 provozujeme pilařskou výrobu, truhlářskou dílnu a obchod se dřevěnými materiály pro velkoodběratele i domácí kutily. Pro skladování využíváme více jak 1 400m2 kryté plochy. Materiál pro prodej a další zpracování je tak chráněný proti dešti.

Náš sortiment: Stavební a truhlářské řezivo, KVH i BSH hranoly, palubky, terasová prkna, OSB desky, spárovky, překližky, plotovky, zakázkové truhlářství, zakázková výroba pergol a dalších dřevěných konstrukcí...

Neustále držíme skladem široký sortiment výrobků v různých profilech a délkách. Díky vlastním skladům, pilnici, sušárnám, plně vybavené tesařské a truhlářské dílně jsme schopni dodat i složité zakázky ve vysoké kvalitě a krátkých termínech. Zakázky vám můžeme připravit v různých stupních opracování od surového řeziva po finální výrobky. Nově nabízíme také barvy na dřevo značky OSMO.