Webové stránky www.herzig.cz slouží k přehledné prezentaci výrobků, zboží a služeb nabízených firmou Karel Herzig. Nejedná se o eshop, ceny a dostupnosti jsou orientační, odeslání objednávky slouží jako podklady pro vytvoření nabídky. Objednávka je závazná po osobní, telefonické nebo emailové komunikaci. Děkujeme

Proč nakupovat u nás

Produkty přímo od výrobce

V areálu o ploše 7 500m2 provozujeme pilařskou výrobu, truhlářskou a tesařskou dílnu, obchod se dřevěnými materiály, barvami a spojovacím materiálem. Většinu prodávaného zboží si sami vyrábíme, případně nakupujeme přímo u výrobce. Jsme tak schopni rychle doplňovat skladové zásoby a Vy můžete nakupovat materiál přímo u výrobce bez dalších překupníků. 

 

Jsme víc než obchod nebo jen pila

Díky plně vybavené truhlářské dílně, Vám můžeme zakoupený materiál dále opracovat:

impregnace  *  hoblování  *  frézování hran  *  broušení kalibrační bruskou  *  drásání  *  přesné vykrácení kolmé nebo pod úhlem  * výroba precizních tesařských spojů  * ozdobná záhlaví trámů

Zbýváme se také přímo truhlářskou a tesařskou výrobou. Na zakázku můžeme pro Vás vyrobit většinu truhlářských výrobků z masivu.

Tesařské výrobky - pergoly, přístřešky, ploty, terasy a další dřevěné konstrukce Vám můžeme nachystat v různých stupních opracování. Od levnějších variant vyžadujících další tesařské opracování přímo na stavbě, přes předpřipravené stavebnice až k projektům na klíč včetně zaměření, nátěru a montáže.

 

Malo i velkoobchod s materiálem ze dřeva

Neustále držíme skladem více jak 1 000m3 materiálu, který je připravený i hned k odběru.

Pro skladování využíváme více jak 1 400m2 kryté plochy. Materiál pro prodej a další zpracování je tak chráněný proti dešti

 Doprava

  • Vlastní odvoz - objednaný materiál si můžete libovolně vyzvednout kdykoli v pracovní den od 7:00 do 15:30, po domluvě do 16:00. Individuálně se lze domluvit i na mimořádný odběr mimo pracovní dobu.
  • Zapůjčení našeho přívěsu - pro odvoz zakoupeného materiálu můžete využít zapůjčení našeho přívěsného vozíku. Maximální nosnost vozíku je 600kg a lze odvézt hranoly i 7m dlouhé. Na řízení vozidla s naším vozíkem stačí řdičské oprávnění skupiny B.
  • Naše doprava - materiál Vám přivezeme naším rozvozovým vozidlem, případně k tomu využijeme některého z našich partnerských dopravců.

Ceny a více info o dopravě se dozvíte ve článku: Doprava

 

Se dřevem to umíme, rádi poradíme

V práci se dřevem máme více jak 30ti leté zkušenosti a rádi se o ně podělíme:)

Pokud si nejste jistí jaký zvolit materiál nebo jaké profily, neváhejte se nás zeptat. Stačí, když nám pošlete náčrt od ruky Vašeho projektu a my Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu i konstrukcí.