Webové stránky www.herzig.cz slouží k přehledné prezentaci výrobků, zboží a služeb nabízených firmou Karel Herzig. Nejedná se o eshop, ceny a dostupnosti jsou orientační, odeslání objednávky slouží jako podklady pro vytvoření nabídky. Objednávka je závazná po osobní, telefonické nebo emailové komunikaci. Děkujeme

č. 3058 Top olej bezbarvý mat

Kód: 1266/0-1 1266/0-5 Zvolte variantu
303 Kč 762 Kč od 303 Kč 250,41 Kč bez DPH 629,75 Kč bez DPH od 250,41 Kč bez DPH
Na objednání Skladem Zvolte variantu
Varianta

Olejovo-voskový nátěr speciálně vytvořený pro použití na dřevěný nábytek a kuchyňské pracovní desky.

Osmo Top Olej činí dřevěný povrch odolný vůči běžným domácím chemikáliím a skvrnám, je rovněž voděodolný a odolný proti opotřebení.

Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny. Je certifikovaný pro styk s potravinami.

1 litr stačí při jednom nátěru na cca 24m2.

Detailní informace

odborné poradenství
Doprava po ČR, SR i Rakousku
Zboží upravíme na míru
Montáž na klíč včetně zaměření

Detailní popis produktu

OSMO - Top olej

Olejovo voskový nátěr speciálně vytvořený pro použití na dřevěný nábytek a kuchyňské pracovní desky. Osmo Top Olej činí dřevěný povrch odolný vůči běžným domácím chemikáliím a skvrnám, je rovněž voděodolný a odolný proti opotřebení.unikatni-kombinace-oleju-a-vosku

Popis výrobku:

Bezbarvá nebo transparentní nátěrová hmota kombinující přírodní oleje a vosky pro úpravu dřevěného nábytku a dřevěných kuchyňských desek. Osmo Top Olej je nátěrovou hmotou na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, mikroporézní povrch nepraská, neodlupuje se a netvoří šupinky. Je odolný vůči vínu, pivu, nápojům typu Cola, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě v souladu s požadavky normy DIN 68861-1A - zamezuje vzniku stop po vodě. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Osmo Top Olej je bezpečný ve styku s potravinami dle EN 1186 část 5/14.

Dnezavadny-pro-lidi-zvirataoporučuje se pro:

Osmo Top Olej je vhodný pro ochranu dřevěných nábytkových ploch a pracovních desek z masivního nebo lepeného dřeva (např. kuchyňské pracovní desky, psací stoly, regály apod.) ve vnitřních prostorách. Je vhodný též pro korek a OSB desky.

 

Vydatnost:

1 l výrobku vystačí při jednom nátěru na cca 24 m2. Vydatnost závisí do značné míry na stavu dřeva. Uvedené hodnoty se vztahují na hladké hoblované/broušené dřevěné povrchy, u ostatních povrchů se může vydatnost odlišovat.

Různé rady a více informací si můžete přečíst na našem blogu nebo v přiložených katalozích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Top Olej
Oblast použití: vnitřní
Výrobce: OSMO